23 Eylül Ortaokulu Şampiyon

Minik Erkekler Halı Saha Futbol Turnuvası’nda 23 Eylül Ortaokulu Şampiyon

05 Nisan 2013 20:06

Çan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen Minik Erkekler Halı Saha Futbol Turnuvası’nda Etili İ.Ö.O.’nu 6-2 yenen 23 Eylül Ortaokulu şampiyon oldu.Çan İmam Hatip Lisesi Halı Sahası’nda 2 Nisan Salı günü başlayan turnuva dün oynanan final maçıyla sona erdi. Finalde 23 Eylül Ortaokulu rakibi Etili İ.Ö.O.’nu 6-2 yenerken, Osman Çaneri İ.Ö.O.’nu 8-1 yenen M.Akif Ersoy İlkokulu da 3. oldu. Osman Çaneri İ.Ö.O. dördüncülükle yetinmek zorunda kaldı.

 23 Eylül’ün şampiyon takımında Şükrü Görgün, İlyas Köse, Cem Tok, Kürşat Çetin, Talha Bengir, İbrahim Sarı, Recep Özekinci, Umut Cangir, Osman Emre Kır, Ramazan Kenar ve Ferhat Yalçın adlı öğrenciler yer aldı.

Turnuvada ilk üçe giren 23 Eylül Ortaokulu, Etili İ.Ö.O. ve Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O.’na ödülleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama törenlerinde verilecek.  
23 Eylül Ortaokulu Şampiyon
Kaynak :
Bu Haber 1612 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Misafir
06 Nisan, 2013
tebrikler
hep spor dalları tebrik ederim .fakat niye eğitimde bir başarı yok il birinciliği bölge birinciliği gibi eksiğimiz ne bunu düşünmek lazım.osman bey ve ekibi yurtdışı gezilerini şayet bitirebilirse bu işe bir el atsın .saygılarımla....