Mustafa Yemen Ve Hikmet Aydoğan’ı Toprağa Verdik.

Eski Futbolcu Mustafa Yemen İle Kaleseramik Şoförlerinden Hikmet Aydoğan’ı Toprağa Verdik.

27 Şubat 2013 00:27

Çan’da ve Bandırma’da uzun süre futbolcu olarak birçok başarıya imza atan Mustafa Yemen ile Kaleseramik şoförlerinden Hikmet Aydoğan dün gözyaşları arasında toprağa verildi.

61 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı Çanakkale’de yaşamını yitiren Safiye Yemen’in eşi Ferda Yılmaz ve Arda Yemen’in babaları eski futbolcu Mustafa Yemen ile Burhaniye Gömeç arasında geçirdiği trafik kazası sonucu 43 yaşında hayata gözlerini yuman Filiz Aydoğan’ın eşi Beste ve Buse Aydoğan’ın babaları Hikmet Aydoğan’ın cenaze namazları öğle namazını müteakip Demirci Camii’nde kılındı.

Cenaze törenine Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Kalenakliyat’ın yöneticileri ve şoförler, Bandırma’daki futbol camiasından önde gelen isimler ve kalabalık bir yurttaş topluluğu katıldı.

Yemen ve Aydoğan’ın naaşları Şehir Kabristanı’nda sevenlerinin ve sevdiklerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.


 
Mustafa Yemen Ve Hikmet Aydoğan’ı Toprağa Verdik.
Kaynak :
Bu Haber 1941 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
Misafir
27 Şubat, 2013
MERHUMLARA ALLAHTAN RAHMET SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI
Misafir
27 Şubat, 2013
başsağlığı
sevgili mıustafa  abime tanrıdan  mezarını cennet kılmasını istiyorum  çocukluk yıllarımızda  bizim için( tavuk mustafa)  lakaplı büyük futbolcu idi sağaçık oynardı firtına gibiydi sanıyorum onu sağlığında  en son görenlerdenim.  eşinin rahatsızlığı nedeni ile  pazar günü hastahanede acilde  eşiyle  birlikte karşılaşmış ayak üstü sohbet etmiştik  vefatını duyunca  inanamamıştım .ruhu şad olsun. abisi şavaş abimizin yanına  gitti .........hayat böyle bir şey işte