Çan Belediyesi Güreş Kulübü Başarılarını Sürdürüyor

çan belediyesi güreş kulübü başarılarını sürdürüyor

Lâpseki’de Yapılan Minder Güreşlerinde Çan Belediyesi Güreş Kulübü Takım Halinde Şampiyon Oldu

14 Haziran 2013 Cuma günü Lâpseki’de yapılan Minder Güreşlerinde Çan Belediyesi Güreş Kulübü takım halinde şampiyon olup, birincilik kupasını almayı başardı. Turnuvaya Bursa Karacabey Belediye, Balıkesir Güreş Eğitim Merkezi, Çanakkale Güreş İhtisas Kulübü ve Çan Belediyesi Güreş Kulübü katıldı. 16 Haziran 2013 Pazar günü Tekirdağ Yağlı Güreşleri de Çan Belediyesi Güreş Kulübü başarılarının devamını sürdürmeye devam etti. Çan Belediyesi Güreş Kulübü’nün güreşçileri, minik 1 boyunda Emre Keskin birinci, Teşvik 2 boyunda Feyzullah Aktürk, deste küçük boyda Burak Bülbül birinci, Doğan Durak ikinci, Tarzan lakaplı Özgür Demir üçüncü oldular.

Genel olarak Lâpseki minder güreşlerinde 20 güreşçiyle katılım yapıldı ve 16 madalya 1 birincilik kupa alan Çan Belediyesi Güreş Kulübü, Tekirdağ güreşlerine 15 güreşçi ile katılım yapıldı ve 5 madalya ile döndüler.

Çan Belediyesi Güreş Kulübü yöneticileri, başta Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’ya, antrenör Halil Pulat’a, güreşçilere ve ailelerine Milli Spor olan güreşe destek olduklarından dolayı şükranlarını ve saygılarını sundular.

Tekirdağ güreşlerini 19 Haziran 2013 Çarşamba akşamı Tek Rumeli TV’de izleye bilirsiniz ve 21 Haziran 2013 Cuma saat 17.00’da Lâpseki’de yapılan güreşi Tek Rumeli TV’de izleye bilirsiniz.

Bir Cevap Yazın