Üniversite Tercih Günleri Başladı

üniversite tercih günleri başladı

Modern Fen Dershanesi Üniversite Adayı Tüm Öğrencilere Ücretsiz Rehberlik Hizmeti Verebilmek İçin Cadde’ye Çıktı.

Modern Fen Dershanesi Üniversite Adayı Tüm Öğrencilere Ücretsiz Rehberlik Hizmeti Verebilmek İçin Cadde’ye Çıktı

Çan’da üniversite giriş sınavlarının ardından tercihler konusunda sıkıntı yaşayan öğrencilere Çan Modern Fen Dershanesi’nden önemli bir hizmet daha. Aldıkları puanlara ve isteklerine göre tercih yapmakta zorlanan, ayrıca, meslek dalları hakkında bilgileri olmayan veli ve öğrencileri bilgilendiren Modern Fen Dershanesi Rehberlik hizmetleri servisi uzmanı Erdoğan İnce Prestij Caddesi Cadde Büfe’de stand açtı.

Her gün gündüz saat 09:00 – 18:00 arası Çan Modern Fen Dershanesi binasında iftardan sonra ise gecede hizmete devam etmek için saat 21:00 – 24:00 arasında Prestij Caddesi Cadde Büfe’de öğrencilere rehberlik edilmektedir. Onlarca öğrenci tarafından ziyaret edilen Tercih Standı halk tarafından da takdir toplamaktadır. Ücretsiz olarak verilen hizmet tüm üniversite adaylarına ve SBS öğrencilerine ücretsiz olarak verilmektedir. Bu hizmet 18 Temmuz 2013 saat 24:00 e kadar devam edecektir.

Hizmeti öğrencilerin ayağına götüren bir anlayışa sahip olan Çan Modern Fen Dershanesi, rehber öğretmenlerle birlikte öğrencilere tercihleri konusunda rehberlik yapıyor.

Tercih Noktasında Çan Modern Fen Dershanesi Rehberlik Uzmanı Erdoğan İnce, Kurum Müdürü İrfan Başaran Ve Coğrafya Öğretmeni Ömer Yağışan öğrencilere yardımcı olmaktadır.

Bir Cevap Yazın