Kişisel Gelişim Zirvesi Düzenleniyor

kişisel gelişim zirvesi düzenleniyor

Fatih Portakal, Nasuh Mahruki ve Oğuz Satıcı Çanakkale’ye Geliyor.

Alternatif Girişimcilik Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ve DEGBİR’in öncülüğünde DOĞTAŞ ana sponsorluğunda, alanlarında birbirinden başarılı isimlerin katılımlarıyla Kişisel Gelişim Zirvesi düzenlenecek.
Alternatif Girişimcilik Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ve DEGBİR’in öncülüğünde DOĞTAŞ sponsorluğunda DOĞTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Fox TV Ana Haber Spikeri Fatih Portakal, AKUT Kurucusu Nasuh Mahruki ve Türkiye İhracatçılar Meclisi 2001-2008 Dönem Başkanı Oğuz Satıcı gibi alanlarında birbirinden başarılı isimler öğrenciler ile bir araya gelerek beden dili, etkili iletişim, insanları etkileme sanatı, takım çalışması ve liderlik, girişimcilik ve CEO olmayan giden yol konularında seminer vereceklerdir.
25 Ekim 2014 Cumartesi günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Şekerpınar Yerleşkesi İÇDAŞ Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Kişisel Gelişim Zirvesi etkinliğinde katılımcılara sertifika, seminer sonunda yapılacak çekilişte; İPAD tablet ve YDS akademi dil okulları başta olmak üzere destek sponsorları tarafından sürpriz hediyeler verilecektir.

Bir Cevap Yazın