Yazlar Meraklı Adımlar İle Güzel

yazlar meraklı adımlar ile güzel

Meraklı Adımların Bu Yıl 6.si Düzenlenen Yaz Etkinlikleri Yine Çok İlgi Çekiyor.

Meraklı Adımlar’ın 1 Temmuz 2013 tarihinde başlayan programda arkeoloji, seramik, yüzme, okçuluk, kriptoloji(şifre bilim), oyun ve bilim atölyeleri yer alırken aynı zamanda ilkokul 2.sınıfa geçen öğrenciler için akıcı okuma ve yazma, eğlenceli matematik ve diğer ilkokul öğrencileri için okuma anlama ve akademik başarı etkinlikleri bulunmakta. Program geçen seneki gibi yine Çan Endüstri Meslek Lisesi’nde Meraklı Adımlar’a  özel tahsis edilen sınıf, atölye ve bahçe alanlarında  gerçekleştiriliyor.

Kurucu Müdürü Özgür Çetin’den aldığımız bilgiye göre bu yaz 102 öğrencisiyle devam etmekte olan yaz programının çocuklar için yoğun ve yorucu geçen kışın ardından hem dinlenmelerine fırsat tanıyan hem de yaz dönemini etkili ve verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamaya çalışan bir program uygulamaya çalıştıklarını belirtti. Özgür Bey ayrıca Meraklı Adımların okul dönemi etüt, akademik başarı ve yetenek gelişim program kontenjanlarının dolduğunu sözlerine ekleyerek velilerine teşekkür etti.

Bizler de Gazete Çan ailesi olarak 6 yıldır Çan’ımız çocuklarına farklı pencereler açan Özel Meraklı Adımlar Çocuk Kulübüne ve Kurucu Müdür Özgür Çetin’e teşekkür ediyor yollarının açık olmasını temenni ediyoruz.

Bir Cevap Yazın